Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Height
ne: उचाई

en: System
ne: प्रणाली

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: About
ne: बारेमा
