Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Go
oc: Anatz

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Height
oc: Nautor

en: System
oc: Sistèma

en: Role
oc: Ròtle

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Show
oc: Afichar

en: Languages
oc: Lengas

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: About
oc: A prepaus

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Uses
oc: Usatges
