Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Go
vi: Đi

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Height
vi: Chiều cao

en: System
vi: Hệ thống

en: Role
vi: Vai trò

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Show
vi: Hiện

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Language icons settings
vi: Thiết lập biểu tượng ngôn ngữ

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Skin
vi: Giao diện cho trình soạn thảo

en: About
vi: Giới thiệu

en: Click
vi: Nhấn

en: Uses
vi: Sử dụng
