Language Switcher Dropdown (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Height
cy: Uchder

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Language code
cy: Côd yr iaith
