Language Switcher Dropdown (8.x-2.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Go
jv: Nuju

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Role
jv: Parāgā

en: Show
jv: Kétoknā

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
