Language Switcher Dropdown (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: System
sq: Sistemi

en: Show
sq: Shfaq

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
