Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: System
bn: সিস্টেম

en: Show
bn: দেখাও

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
