Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: System
bo: མ་ལག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Show
bo: སྟོན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
