Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Go
et: Mine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Height
et: Kõrgus

en: System
et: Süsteem

en: Role
et: Roll

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Show
et: Näita

en: Languages
et: Keeled

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Language code
et: Keele kood

en: Skin
et: Kujundus

en: About
et: Programmist

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Uses
et: Kasutab

en: Language Code
et: Keelekood
