Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Go
hr: Idi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Height
hr: Visina

en: System
hr: Sustav

en: Role
hr: Uloga

en: Show
hr: Prikaži

en: Languages
hr: Jezici

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
