Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Go
ja: 実行

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Height
ja: 高さ

en: System
ja: システム

en: Role
ja: 役割

en: Show
ja: 表示

en: Languages
ja: 言語

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Fade in
ja: フェードイン

en: Language code
ja: 言語コード

en: Skin
ja: スキン

en: Rounded corners
ja: 角丸

en: About
ja: アバウト

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Uses
ja: 機能

en: Language Code
ja: 言語コード
