Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Height
ku: بەرزی

en: System
ku: سیسته‌م

en: Role
ku: ڕۆل

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
