Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Height
th: ความสูง

en: System
th: ระบบ

en: Show
th: แสดง

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Uses
th: ใช้
