Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Table
gl: Táboa

en: Select list
gl: Lista de selección
