Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Table
lv: Tabula

en: Select list
lv: Izvēles saraksts
