Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Default
oc: Per defaut

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Table
oc: Tablèu

en: Select list
oc: Lista de seleccion
