Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Default
pt: Padrão

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Table
pt: Tabela

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Field types
pt: Tipos de campo
