Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Default
sk: Predvolené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Table
sk: Tabuľka

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Field types
sk: Typy polí

en: From language
sk: Z jazyka

en: To language
sk: Do jazyka
