Language Combination (2.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Table
az: Cədvəl

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Field types
az: Sahə növləri
