Language Combination (2.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Table
be: Табліца

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Field types
be: Тыпы палёў
