Language Combination (2.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Table
ku: خشتە
