Language Combination (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Table
th: ตาราง

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
