Language Combination (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Table
fi: Taulukko

en: Select list
fi: Valintalista

en: Field types
fi: Kenttätyypit
