Language Combination (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Table
hu: Táblázat

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: From language
hu: Erről a nyelvről:

en: To language
hu: Erre a nyelvre:
