Language Combination (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Default
ro: Implicit

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Table
ro: Tabel

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
