Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Table
et: Tabel

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The referenced language
et: Viidatud keel
