Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Table
he: טבלה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: The referenced language
he: השפה שאליה מתייחסים
