Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Table
hy: Աղյուսակ
