Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Table
te: పట్టిక

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
