Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Table
uk: Таблиця

en: Select list
uk: Список вибору

en: Field types
uk: Типи полів

en: The referenced language
uk: Мова за посиланням
