Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Table
da: Tabel

en: Select list
da: Valgliste

en: Field types
da: Felttyper
