Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Table
sv: Tabell

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Field types
sv: Fälttyper
