Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Table
cy: Tabl

en: Select list
cy: Dewis rhestr
