Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Table
el: Πίνακας

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
