Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Table
lt: Lentelė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
