Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Table
tr: Tablo

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: From language
tr: Bu dilden
