Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Default
vi: Mặc định

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Table
vi: Bảng

en: Select list
vi: Danh sách chọn
