Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Table
bg: Таблица

en: Select list
bg: Избор от списък
