Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ
