Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Table
ca: Taula

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Field types
ca: Tipus de camps
