Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Table
hr: Tablica

en: Select list
hr: Lista odabira
