Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Table
is: Tafla

en: Field types
is: Tegundir svæða
