Language Combination (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Table
pl: Tabela

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Field types
pl: Typy pól
