Language Combination (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Table
eu: Taula

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Field types
eu: Eremu motak
