Language Combination (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Table
sq: Tabela
