Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
