Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Countries
cs: Země

en: published
cs: zveřejněno

en: Changed
cs: Změněno

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: not published
cs: skryto

en: Country code
cs: Kód země
