Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: List
de: Liste

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Country
de: Land

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Countries
de: Länder

en: published
de: Veröffentlicht

en: Changed
de: Geändert

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Country code
de: Länderkennung

en: country
de: Land

en: Country name
de: Landesname

en: Add country
de: Land hinzufügen

en: countries
de: Länder

en: Exclude admin pages
de: Verwaltungsseiten ausschließen
