Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Country
el: Χώρα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Country code
el: Κωδικός χώρας
