Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Country
ja: 国

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Countries
ja: 国

en: published
ja: 掲載

en: Changed
ja: 変更済

en: Multilingual
ja: 多言語

en: not published
ja: 非掲載

en: Country code
ja: 国コード

en: Country name
ja: 国名
